Čak 85 posto Zagrepčana češće bi koristilo javni prijevoz kada bi bio redovitiji i pouzdaniji, pokazalo je nedavno istraživanje ZET-a i Grada Zagreba. Na pitanje što će Grad učiniti kako bi tramvaji vozili brže i držali se voznog reda, gradonačelnik Tomislav Tomašević poručio je kako jedan od najvećih problema predstavljaju vozači koji ne poštuju žute trake te najavio nove korake za ubrzavanje javnog prijevoza.

Read More

Latest – Večernji.hr

By picek