Čak 85 posto Zagrepčana češće bi koristilo javni prijevoz kada bi bio redovitiji i pouzdaniji, pokazalo je nedavno istraživanje ZET-a i Grada Zagreba. Na pitanje što će Grad učiniti kako bi tramvaji vozili brže i držali se voznog reda, gradonačelnik Tomislav Tomašević poručio je kako jedan od najvećih problema predstavljaju vozači koji ne poštuju žute trake te najavio nove korake za ubrzavanje javnog prijevoza.

Latest – Večernji.hr