Bivši voditelj podružnice Zagrebački digitalni grad i bivši član Možemo Filip Jurišić dobio bi otkaz da nije sam napustio Zagrebački holding, poručio je u četvrtak gradonačelnik Tomislav Tomašević. Odbacio je i tvrdnje da je Jurišić bio zaštićen te istaknuo da je slučaj otkriven internom kontrolom, nakon čega je Holding podnio prijavu nadležnim institucijama.

Latest – Večernji.hr