– Na Savskoj smo prije dva dana imali vozača kamiona koji je u alkoholiziranom stanju oštetio tramvajsku infrastrukturu i vodove. Trebalo je šest sati da se sve popravi i da se promet u potpunosti normalizira. Pritom je napravio niz prekršaja i ozlijedio jednu sugrađanku – rekao je Tomašević.

Read More

Latest – Večernji.hr

By picek