Svi znamo da možeš otići u Beograd ili Novi Sad i da te nitko neće dirati. Mislim da je slično i u Hrvatskoj, ako Srbin dođe u Zagreb, neće imati nikakvih problema. Mene više zanima kako je u manjim gradovima, stoji u objaavi na Redditu.

Read More

Latest – Večernji.hr

By picek